MU2006:

  1. Tatabanya-Kodali Zoltan ISK  (HUN)
  2. HC Garliava (LIT)
  3. MRK Krka/1 (SLO)
  4. MRK Krka/2 (SLO)
  5. UNION Horn (AUT)
  6. UNION Raika Gänserndorf (AUT)
  7. HIB Liebenau Graz (AUT)
  8. HSG Bärnbach/Köflach (AUT)
  9. Badener AC (AUT)
  10. UHC Stockerau (AUT)
  11. Perchtoldsdorfer Devils (AUT)
  12. UNION West-Wien (AUT)
  13. WAT Fünfhaus/GRG 15-Schmelz – 1 (AUT)
  14. WAT Fünfhaus/GRG 15-Schmelz – 2 (AUT)
  15. HC Fivers WAT Margareten (AUT)
  16. WAT Atzgersdorf (AUT)
  17. Bregenz Handball (AUT)
  18. Szentgotthárdi VSE (HUN)

 

MU2004:

  1. PICK Szeged (HUN)
  2. Tatabanya-Kodali Zoltan ISK (HUN)
  3. MRK Krka/1 (SLO)
  4. MRK Krka/2 (SLO)
  5. UNION RAIKA Gänserndorf (AUT)
  6. UNION Horn (AUT)
  7. POST SV (AUT)
  8. UNION West-Wien 1 (AUT)
  9. UNION West-Wien 2 (AUT)
  10. WAT Fünfhaus/GRG 15-Schmelz (AUT)
  11. Union Tigers Korneuburg (AUT)
  12. HC Fivers WAT Margareten (AUT)
  13. WAT Fünfhaus-GRG 15-Schmelz 2 (AUT)
  14. WAT Atzgersdorf (AUT)
  15. Bregenz Handball (AUT)
  16. CS Alpha Oradea (ROM)
  17. Szentgotthárdi VSE (HUN)

 

MU2002:

  1. PICK Szeged (HUN)
  2. HSG Bärnbach/Köflach (AUT)
  3. Perchtoldsdorfer Devils (AUT)
  4. UNION West-Wien (AUT)
  5. WAT Fünfhaus/GRG 15-Schmelz (AUT)
  6. WAT Atzgersdorf (AUT)
  7. Bregenz Handball (AUT)
  8. CS Alpha Oradea (ROM)
  9. Szentgotthárdi VSE (HUN)

 

MU2000:

  1. Pick Szeged (HUN)
  2. MUSE Szentgotthard (HUN)
  3. HC Garliava (LIT)
  4. WAT Fünfhaus/GRG 15 – Schmelz (AUT)
  5. CS Alpha Oradea (ROM)

 

WU2006:

  1. UKS Dwojka Lublin (POL)
  2. UKS Jedynka Lukow (POL)
  3. HIFK Helsinki (SUOMI)
  4. GKL Waldviertel 1 (AUT)
  5. GKL Waldviertel 2 (AUT)
  6. HYPO NÖ (AUT)
  7. Perchtoldsdorfer Devils (AUT)
  8. Roomz HOTELS ZV HB Wiener Neustadt (AUT)
  9. Handball Wölfe Wien (AUT)
  10. MGA-Fivers (AUT)
  11. DHC Fünfhaus/GRG 15 (AUT)
  12. WAT Atzgersdorf (AUT)
  13. Bregenz Handball (AUT)

 

WU2004:

  1. Tallinn SK/SK Reval Sport (EST)
  2. HC Garliava (LIT)
  3. HSG Bärnbach/Köflach (AUT)
  4. HC Ferlach (AUT)
  5. GKL Waldviertel (AUT)
  6. HYPO NÖ (AUT)
  7. UNION RAIKA Gänserndorf (AUT)
  8. Vöslauer HC (AUT)
  9. Roomz HOTELS ZV HB Wiener Neustadt (AUT)
  10. Handball Wölfe Wien (AUT)
  11. MGA-Fivers (AUT)
  12. DHC Fünfhaus/GRG 15 (AUT)
  13. WAT Atzgersdorf (AUT)
  14. CS Alpha Oradea (ROM)
  15. UHC Stockerau (AUT)

 

WU2002:

  1. Tallinn SK/SK Reval Sport (EST)
  2. HC Garliava (LIT)
  3. SC MakranstÄdt (GER)
  4. Vöslauer HC (AUT)
  5. HYPO NÖ (AUT)
  6. Roomz HOTELS ZV HB Wiener Neustadt (AUT)
  7. MGA-Fivers (AUT)
  8. DHC Fünfhaus/GRG 15 (AUT)
  9. HRK Katarina (BIH)
  10. CS Alpha Oradea (ROM)
  11. ??? (LAT)

 

This post is also available in: deDeutsch